Praktyki dla Szkół Średnich

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszych praktykach zawodowych dla uczniów szkół średnich, które odbywają się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i są dostosowane do potrzeb młodych adeptów zawodów. Nasz program praktyk zapewnia nie tylko cenne doświadczenie praktyczne, ale także solidne przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej.

Podczas naszych praktyk będziesz miał okazję uczestniczyć w realnych projektach i zadaniach, które pomogą Tobie rozwijać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w wybranej dziedzinie. Bez względu na to, czy interesuje Cię technologia, medycyna, finanse, czy może praca w obszarze kreatywnym, nasz program praktyk jest dopasowany do Twoich potrzeb.

Nasz zespół mentorów to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Tobie w rozwoju zawodowym. Dodatkowo, nasze praktyki są dynamiczne i dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku pracy, co gwarantuje, że zdobędziesz aktualne i praktyczne umiejętności.

Organizowane przez GLOBAL–MED EDUCATION praktyki zawodowe odbywają się zgodnie z warunkami i trybem organizowania praktycznej nauki zawodu, zawartymi w Rozporządzeniu MEN z dnia 22 lutego 2019 r. (Dz.U. poz. 391).

Nie czekaj! Dołącz do naszego programu praktyk zawodowych i rozpocznij swoją drogę do sukcesu zawodowego już dziś.

Zdobądź swoje pierwsze doświadczenie w zawodzie!

  • Zapisz się już teraz
  • Tel. +48 577 003 759